צימרים לזוגות

צימרים לזוגות

חדרים לפי שעה צימרים לפי שעות

בבואנו לתכנן את החופשה הרומנטית הבאה שלנו יחד עם אהוב ליבנו נראה כי ללא כל עוררין ישנם הרבה פרמטרים חשובים ביותר אשר עלינו להחליט עליהם מבעוד מועד, אשר מגדירים את אופייה של החופשה הלכה למעשה ומותאמים לצרכים שלנו בראש ובראשונה. ראשית עלינו לבחור האם לצאת לנופש בחו"ל או להישאר בארץ. שנית עלינו לבחור האם אנו מעוניינים בחופשה בבית מלון או בצימר כל שהוא? ושלישית, אם בחרנו לבלות בגבולות הארץ ולא לטוס לחו"ל, עלינו לבחור באיזה אזור של הארץ אנו מעוניינים לנפוש כמובן. במקרה בו החלטתם על נופש בצימרים רומנטיים לזוגות הגעתם למקום הנכון, כאן בפורטל izimer.co.il תמצאו את הצימרים הכי רומנטיים לזוגות אוהבים בכל רחבי הארץ, בצפון, מישור החוף, במרכז ובדרום.

יוקרה של הצימר

צימר יוקרתי לזוגות יכול להיות יוקרתי ברמות שונות. על פי רוב, מה שהופך את הצימר ליוקרתי יותר או פחות הוא כמובן האבזור של החדר כמו למשל: ג'קוזי, סאונה, מיטה מפנקת ביותר, טלוויזיה איכותית, שירותי השכרת סרטים ועוד שירותים כאלה ואחרים. וגם השירותים הנלווים המוצעים לבאי הצימר כולו כמו: בריכה, מכון ספא עם עיסויים מפנקים, ארוחות מושקעות בהזמנה לחדר ועוד. אם אתם מעוניינים בחופשה מלאה בפינוקים, ולא מתכננים לצאת מהצימר, יתכן וצימר יוקרתי הוא האופציה העדיפה בעבורכם.

האם לחזור לאותו הצימר בשנית?

זוגות רבים מתלבטים האם לחזור בשנית לאותו הצימר בו ביקרו כבר פעם. היתרון בלחזור לצימר בו כבר ביקרתם הוא שאין הפתעות. כבר הייתם במקום, אתם יודעים מה עומד לרשותכם, וכבר נהניתם שם פעם אחת, לכן אין סיבה שלא תחזרו ליהנות שוב באותה המידה אם לא יותר. אולם, זוגות אשר מעוניינים לפלפל קצת את האווירה ולהיות מופתעים בפינוקים ומקומות חדשים, יעדיפו לחדש בכל פעם שהם נוסעים לחופשה בצימר.

צימרים לזוגות עם ג'קוזי, למה זה כדאי?

בפני היוצאים לחופשה רומנטית בצימר עומדות שתי אפשרויות עיקריות: האחת היא להזמין צימרים רומנטיים אשר מכילים בתוכם גם מתחם מפנק במיוחד של ג'קוזי או ספא, והשנייה היא להזמין צימרים ללא ג'קוזי אך עם פינוקים אחרים לא פחות נעימים ומעניינים ללא כל צל של ספק. אם אתם מעוניינים לבלות את רוב זמנכם בצימר, מבלי לצאת לטיולים מיותרים, וליהנות מחופשה מלאה ומפנקת ביותר, צימרים עם ספא וג'קוזי הם הפתרון המושלם בעבורכם מטבע הדברים.

סוגים של צימרים רומנטיים לזוגות

ישנם שני סוגים עיקריים של צימרים לזוגות אשר מהם תוכלו לבחור את המועדף עליכם ביותר:
ישנם צימרים אשר מציעים מתחם של ג'קוזי חיצוני גדול אשר מיועד לכל באי הצימרים. על פי רוב, מדובר בכמה צימרים, אשר ממוקמים זה לצד זה, כאשר הג'קוזי מצוי בחצר, ומשמש את כל האורחים המארחים במתחם.
הסוג השני של צימרים, הוא צימרים אשר מציעים מתחם של ג'קוזי פרטי בכל יחידה ויחידה. הג'קוזי יכול להיות פנימי, ולהוות חלק מן האמבטיה, והוא יכול להיות גם חיצוני, בגינה הקטנה אשר עומדת לרשות הצימר.
צימרים מבודדים לזוגות – צימרים אלה ממוקמים במתחם נפרד ובודד ללא צימרים נוספים, וכל מה שיש במתחם זה יהיה פרטי עבורכם בלבד, במתחמים אלה ניתן למצוא למעט ג'קוזי גם בריכת שחייה, חצר גדולה פרטית ועוד.

אווירה רומנטית מושלמת
לצימר רומנטי ישנם יתרונות רבים. בראש ובראשונה מדובר בהנאה פרטית ושקטה ובחוסר המוניות אשר קיים במקומות נופש אחרים. כולנו מכירים את הסיטואציה בה אנו יושבים בג'קוזי בבית המלון ופתאום מהקצה השני של החדר קופץ לו ילד למימי הג'קוזי החמימים או לבריכה ומעיף עלינו רסס של מים. בצימרים האווירה שקטה יותר והמונית פחות, כך שהסיכוי שמצבים כאלו יקרו הרבה פחות סביר, על אחת כמה וכמה אם הג'קוזי ממוקם בתוך החדר ועומד רק לרשותכם.


הנאה ורומנטיות שנית, צימרים לזוגות משרים אווירה יוקרתית ונעימה יותר מבתי מלון. צימר מעניק לנו תחושה של חופש אמיתי ומפנק, ומפיח בנו כוחות מחודשים. אין רומנטי יותר מאשר לשבת עם בן או בת הזוג לשיחה מלב אל לב בתוך ג'קוזי חם, מבעבע והכי חשוב פרטי.


בדקו את המחיר

אצלנו באתר  חסכנו לכם הרבה זמן ועדכנו לכל צימר את המחיר שלו, כך שתוכלו לבחור צימר לפי התקציב שלכם וצימר אשר עונה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר, שילוב של שני פרמטרים שיקבעו את מקום החופשה שלכם.

חדר לפי שעה

חופשה רומנטית בצימרים לזוגות מזמינים בפורטל המוביל בישראל zimmerland.co.il חופשה מהנה!